Trening 36 minut

Treningi zostały opracowane w celu zapewnienia najbardziej efektywnej koncepcji dla każdego użytkownika. Trening na urządzeniach Milon jest zawsze oparty na najnowszych osiągnięciach nauki. We współpracy z niemieckim Uniwersytetem Sportowym w Kolonii opracowany został program, precyzyjnie dopasowany i kontrolowany przez sprzęt, aby zapewnić krótkie, duże obciążenia w idealnym, zdrowym zakresie treningowym. Trening każdorazowo przebiega pod okiem fizjoterapeuty lub trenera personalnego, który dba o prawidłowość wykonywanych ćwiczeń.
Trening 36 minut na urządzeniach MILON to korzyści dla zdrowia i samopoczucia.
   Zmniejszenie obciążenia stawów
   Ulga w bólu kręgosłupa i stawów
   Zapobieganie osteoporozie, zapaleniu kości i stawów i innych zaburzeń stawowych poprzez wzmocnienie szkieletu, tkanki łącznej i mięśni
   Poprawa postawy i wytrzymałości; Codzienne fizyczne wyzwania stają się łatwiejsze
   Większa ogólna wytrzymałość fizyczna młodych i starszych
   Wzrost metabolizmu
   Budowanie mięśni
Treningi odbywają się mieście Łomianki koło Warszawy, w pobliżu takich miejscowości jak Dziekanów Leśny i Kiełpin.

2 razy w tygodniu

po 36 minut
Na czym polega system treningowy Milon?
Nasz trening obwodowy oparty jest na 12 urządzeniach Milon ustawionych w kręgu, wokół kolumny odmierzającej czas ćwiczeń. Na sześciu urządzeniach siłowych ćwiczymy jedną minutę, na urządzeniach aerobowych cztery minuty. Więcej na temat urządzeń możesz dowiedzieć się w zakładce  Urządzenia Milon. Przerwy między ćwiczeniami to jedyne 30s więc nie ma czasu na telefon czy za długi odpoczynek. Jak nie czekasz na bardzo pilne połączenia, najlepiej zostaw telefon w zamkniętej szafce w szatni. Wodę i ręcznik dostaniesz za darmo na miejscu, weź ze sobą jedynie wygodny strój.

Jedno okrążenie trwa 17,5 minuty, każdorazowo robimy 2 okrążenia. Przy dobrze ustawionych mocach i obciążeniach na trzecie kółko nie powinno już być chęci.

Za każdym razem ćwiczymy wszystkie podstawowe mięśnie, niezbędne do zdrowego i bezpiecznego funkcjonowania naszego ciała. Z czasem jesteśmy silniejsi, sprawniejsi,  bardziej radośni i uśmiechnięci a z małą pomocą diety również szczuplejsi.

Urządzenia, na których ćwiczymy są z grupy urządzeń medycznych, możliwość ich indywidualnego ustawienia daje gwarancję bezpieczeństwa ćwiczeń dostosowanych do naszych możliwości czy też niedoskonałości.

Nasi trenerzy-fizjoterapeuci indywidualnie podchodzą do każdego ćwiczącego, motywują do efektywnej pracy w czasie ćwiczeń a treningi są spersonalizowane dla każdego klubowicza. Pomogą również w zakresie kontuzji czy urazów narządu ruchu w ramach swoich certyfikowanych kompetencji. Jak uznasz, że urządzenia to za mało, wykwalifikowany trener personalny zaoferuje Ci trening uzupełniający aby spełnić Twoje oczekiwania.

sprawdź nas!

Nie przegap okazji!

Zgłoś się na trening wprowadzający rejestrując się w naszym Klubie.

Umów się na pierwszy bezpłatny trening wprowadzający.